Gelin Çiçeği Nasıl Olur? Yapay mı, Canlı mı tercih edelim?

Gelin Çiçeği Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz

En güzel gününüz için mükemmel bir gelinlik seçimi yaptınız. Ama gelinliği gösterecek gelin çiçeğini, canlı mı cansız mı seçeceğinize kararsızsınız. Tam olarak bu konu da gelin çiçeği canlı mı? yapay mı? sorusunun cevabını kesinleştirmeniz gerekiyor.

Canlı Gelin Çiçeği

O muhteşem gününüze az bir zaman kaldı. Her yönüyle muhteşem bir gelin olmak isteyeceğinizi tahmin edebiliyoruz. Gelinliği seçtiyseniz, işin diğer önemli kısmı sizin için başlayacaktır. Gelin çiçeği gelinliğe asalet katacak en önemli ayrıntılardan biridir. Ama gelin adaylarının kafasını hep aynı soru kurcalar. Gelin çiçeğinin ne seçeceğiniz konusunda kararsız mısınız? Bu konuda size yardımcı olmamız gerekiyorsa kriterlerden bahsedebiliriz. Örneğin; nasıl bir düğün planlıyorsunuz? Düğününüz kır konseptli, deniz kenarı, havuz başı konseptli bir düğün olacak ise gelin çiçeği canlı mı? yapay mı? sorusunun cevabını kesinlikle canlı seçin diyebiliriz. Canlı gelin çiçekleri özellikle dış ortamlarda daha uygun ve şık olabiliyor. Çünkü bu ortamlar doğal ortamlar olması sebebiyle, doğallıktan yana olacak her şey konsepti tamamlıyor. Daha zarif tercihlerde de canlı çiçekler daha şık görünüyor. Elbise tarzı, kabarık olmayan, balık formlu ya da A kesim model gelinliklerde abartıya kaçılmadığı için canlı çiçekler biçilmiş kaftan olacaktır.

Yapay Gelin Çiçeği

İstenilen renk, model ve mevsimi olmayan çiçekleri bile canlı görünümde ancak yapay gelin çiçeği olarak kullanabilirsiniz. Yapay gelin buketleri artık her gelin tarafından sıkça tercih edilmeye başladı. Düğün mekanı tercihiniz, eğer ki kapalı düğün salonu mekanları olacaksa gelin çiçeği canlı mı? yapay mı? sorusunun cevabının kesinlikle yapay çiçek olması gerektiğini söylememiz lazım. Yapay çiçek diye, doğal görüntüden uzaklaşacağınızı, kesinlikle düşünmeyin. Günümüzde yapay çiçekler, nerdeyse canlı çiçeklerle birebir aynı görüntüde tasarlanıyor. Görüntüsü ile hiç bir farkı olmayan çiçekler canlı çiçeklere göre daha kolay kullanım sağlıyor. Yapay çiçeklerden oluşturulan buketler de oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor diyebiliriz. İstediğiniz her tarz çiçeği buluşturabilir olması da işin cabası. Yapay çiçek seçiminde düğün konsepti ile uyum sağlayacak modeller seçebilirsiniz. Düğün salonundaki detayların şıklığına uyum sağlayacak zarafet te çiçekler tercih ederseniz uyumu yakalarsınız. Yapay çiçeklerde son günlerde büyük ve sarkan modellerin popüler olduğunu belirtelim. Ancak büyük ve sarkan modeller minyon kadınlarda, kendinden büyük çiçek havası yaratabilir. Bu nedenle minyon kadınların ilk tercihi daha zarif yapay çiçekler olmalıdır. Uzun boylu gelin adaylarımız büyük çiçekler ile uyumlu ve eşsiz görünebilir. Sonuç olarak çiçeğiniz ne olursa olsun, bu sizin gününüz. Ve emin olun seçimleriniz ne olursa olsun, mükemmel bir gelin olacaksınız.

Yorum yapın