Deniz Kabuklu Gelin Çiçeği Modelleri

Deniz Kabuklu Gelin Çiçeği Modelleri

Deniz kabukları denizden çıkarıldıktan sonra günümüzde dekoratif olarak sıkça karşımıza çıkıyor. Hemen hemen her alanda bu şık malzemeden oluşturulmuş detaylar görebilmek mümkündür. Son günlerde ise, deniz kabuklu gelin çiçeği modelleri sıkça karşımıza çıkıyor.

Deniz Kabuklarından Yapılan Gelin Çiçeği

Özellikle deniz kenarında, bir düğün hayali kuruyorsanız, deniz kabuğu gelin çiçeği modelleri tamamlayıcı aksesuarınız olabilir. Son günlerde gelinlerin tercih ettiği çiçekler arasına giren, bu model buketlerin içine katılarak ya da tamamen deniz kabuğundan yapılan gelin çiçeği buketleri olarak kullanılabiliyor. Kimi modellerde yapay deniz kabuklarından yapılmış çiçek tasarımı bile görmek mümkün olabiliyor. Bazı modellerde istenen renklere boyanan deniz kabukları hiç beklenmedik eşsiz bir görünüm sunuyor. Bazı modellerde de yapay deniz atı renklendirilerek bu muhteşem buketlerin oluşturulmasında kullanılıyor. Özellikle beyaz saman rafya ya da sarı saman rafya ile sarıldığında bu modeller, hem çok farklı hem de çok şık bir gelin buketine dönüşüyor.

Deniz Yıldızı Aksesuarlı Gelin Çiçeği

Deniz Yıldızı, her yerde kullanılan harika dekorasyon fikirleri çıkarılan deniz ürünlerinden biridir. Son bir kaç senedir deniz yıldızı ile yapılan gelin taçları ve gelin çiçeklerine çok fazla rağbet ediliyor. Oldukça doğal bir görüntü elde edilen bu muhteşem dekor ürünü, yapay çiçeklerin arasına katılarak buketin farklı bir görüntüye ulaşmasını sağlar. Genellikle doğal kalması adına boyanmadan kullanılan deniz yıldızı, her renk ve modelde çiçeğe uyum sağlaması açısından oldukça dekoratif oluyor. Her düğün konseptinde görebileceğin deniz kabuklu gelin çiçeği modelleri arasındadır. Özellikle inci detayları ve deniz yıldızı ile tasarlanmış bir gelin tacıyla, deniz yıldızları ve yapay çiçeklerden oluşturulan buketler gelin adayının zarif ve doğal görünmesini sağlar. Deniz yıldızı ile oluşturulan buketlerde, jüt ipi, saman rafya gibi aksesuarlar kullanılıyor. Sıra dışı ve doğal bir görünüm oluşturmak istiyorsanız deniz kabuklu modeller aradığınız alternatifler olabilir. Damat adayı için de deniz kabukları ya da deniz yıldızı ile tasarlanmış, damat yaka çiçeği ile sezonun en güzel gelin ve damadı siz olabilir, herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Yorum yapın