Cipso Gelin Çiçeği Modelleri

Cipso Gelin Çiçeği Modelleri

Cipso Gelin Çiçeği

Cipso gelin çiçeği, son zamanların en favori gelin çiçeği modellerdir. Gelin çiçeğinizin cipso olduğuna kadar verdikten sonra canlı mı, yapay mı, ne renk seçmelisiniz? Gibi soruların cevabına karar verip ona göre model seçmeniz gerekir.

Canlı Cipso Gelin Çiçeği

Cipso çiçeği minicik ve oldukça zarif görünen çiçeklerdir. Karanfil familyasından gelen bu çiçek, adeta büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Kimi yerler bahar yıldızı, kimi yerler bebek nefesi, kimi yerler ise, çöven bitkisi diye adlandırıyor. Son yıllarda cipso gelin çiçeği, çok tercih ediliyor. Cipso çiçeğinin o canlı zarif görüntüsünü, gelinliğiniz ile bütünleştiğinde mükemmel bir gelin olabilirsiniz. Cipso çiçeğinin geçmişten günümüze saflık, romantizm ve sadakat anlamları olduğuna inanılır. Gelin adayları özellikle masumiyeti çağrıştırdığı için daha çok tercih ediliyor. Cipso çiçeği farklı çiçeklerin arasına katılarak buket haline getirebildiği gibi, yalnızca kendi türünden oluşan mükemmel bir bukette hazırlanabilir. Asıl rengi bembeyaz olan bu çiçek, kolaylıkla renklendirme yapılarak istenen renkte buket yapılabilir. Özellikle kır konseptli düğünlerde cipso gelin çiçeği tercih edilebilir, ancak zarafetinin yakışmadığı hiç bir yerde kalmıyor. Beyazın saflığı ve çiçeğin asilliği, her gelinliğe ve her aksesuara uyum sağlar. Cipso gelin çiçeği, damadın yaka çiçeğine de eklenerek çiftin muhteşem görünmesi mümkün hale gelir.

Kurutulmuş Cipso Gelin Çiçeği

Cipso çiçeğini çok beğeniyorsunuz, ancak çiçeğin çok hassas oluşu sebebiyle canlı tercih etmeye cesaret edemiyorsanız yapay ya da kurutulmuş cipso gelin çiçeği tercih edebilirsiniz. Şoklanmış cipso çiçeğini başka yapay çiçeklerin arasına detay olarak koyarak çok şık bir gelin buketi elde edebilirsiniz. Eğer ki gelin çiçeğim tamamen cipso çiçeğinden olsun derseniz bu seçeneğinizle harika zarif görüneceğiniz bir aksesuara sahip olursunuz. Cipso çiçeğinin kurutulmuşunda bir çok renk bulmak mümkün. Mavi, mor, pembe, sarı en çok tercih edilen, cipso çiçeği renkleridir. Canlı ve renkli cipso çiçeği tercih etmek boyalı olduğu için bir risk olabiliyor. Ancak şoklanmış ve kurutulmuş cipso çiçeklerde böyle bir sorun oluşmaz. Kuru oluşu ile gelinliğinize estetik bir görünüm katan bu çiçek, uzun yıllar bir zarar görmeden de saklanıyor. Gelin çiçeğinin damat yakasına uyum sağlayan modellerde iğneliği de yapılıyor. Sizde bu muhteşem çiçeği tercih ederek düğününüzde zarafetinizle herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Yorum yapın