2020 Balık Gelinlik Modelleri

Genç kızların en büyük hayallerinden biri rüya gibi bir gelinlik giymektir. Geçmişten günümüze kadar tüm dönemlerde bilinen en güzel gelinlik modellerinden biri balık modeldir. İddialı vücut hatlarına sahip olanlar için birçok balık gelinlik modelleri tasarlanmıştır. Askılı, kabarık, straplez vb. modelleri vardır. Bu gelinlik modelleri modern ve güncel modaya her zaman uyum sağlamıştır. Vazgeçilmeyen bir model olarak moda da her daim yerini almayı başarmıştır.

Denizkızı gelinlik olarak da adlandırılmaktadır. Bu model vücut hatlarını ortaya en iyi şekilde çıkardığı için dikkat çeken bir modeldir. Balık gelinlik modelleri boyu uzun gösteren zarif bir tasarımdır. Balık gelinlik modellerinde tül, taş, dantel tarzında kumaşlar kullanılmaktadır. Gösterişli bir balık gelinlik modeli giymek istediğiniz taktir de yoğun taşlı tercih edebilirsiniz. Tercihiniz sade bir gelinlik modeli olacaksa dantel tercih edebilirsiniz. Bu gelinlik ile şıklığınızı her daim ortaya koyabilirsiniz. Düğün gününüzün en can alıcı tercihini yapmış olursunuz.

Sırt Dekolteli Balık Modelleri

Her dönem farklı tasarımları ile evlenecek olan bayanların hayalini gerçekleştiren gelinlik modelleri tasarlanmaktadır. Dar model gelinlik tasarımlardaen çok tercih edilen ürünler balık gelinliklerdir. Balık gelinlik modeli farklı çeşitlerde üretilmiştir. Sırt dekolteli balık gelinlik modelleri baş döndürücü yapıdadır. Boyunuzu daha uzun gösteren bu modeller gösterişli ile kuğu gibi bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Sırt dekolteli balık gelinliklerde ince omuz askısı da kullanılabilir. Etek kısımlarında dantel, taş, tül ya da saten kumaş tercih edilmektedir. Göğüs dekoltesi de istenildiği takdir de yapılabilir. İnce, uzun ve zarif görünümünüzü en iyi şekilde yansıtan bir modeldir.

Kuyruklu Balık Gelinlik Modelleri

Gelinlik sektörü ülkemizde oldukça yaygındır. Birçok model sayesinde evlenecek olanların hayalleri gerçekleştirilmektedir. Yoğun el emeği işlemeleriyle bedeninizi saran balık gelinlik modelleri genç kızlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Son yıllarda da en favori modellerden biride uzun kuyruk detayıdır. Kuyruklu balık gelinlik modelleri şık ve asil görüntüsü ile tercih edilebilecek bir tasarımdır. Bu modelle ister uzun kol detayı, ister askı detayı, ister dantel detayı gibi seçimlerde bulunabilirsiniz.

Yorum yapın